Centrála EHang, přední světové technologické společnosti zabývající se vývojem inteligentních leteckých prostředků, je umístěna v Guangzhou, další pobočky se nacházejí v Kalifornii, Düsseldorfu, Pekingu a Šanghaji. Inspirována svým posláním „Umožnit lidem létat volně jako ptáci“, vytvořila společnost EHang nejsnáze ovladatelný inteligentní dron GHOSTDRONE 2.0 na světě. Díky jednoduchému chytrému ovládání pomocí aplikace EHang Play, unikátnímu letovému režimu Avatar a jedinečným zážitkům vycházejícím z leteckého filmování, zpřístupňuje GHOSTDRONE 2.0 radost z létání široké veřejnosti a je prodáván po celém světě. V roce 2016 představila společnost EHang veřejnosti další významný inovativní produkt – EHANG184, první bezpečný inteligentní a ekologický bezpilotní letecký prostředek na světě, který nabízí řešení spojení a přepravy na krátké až střední vzdálenosti. Se svými přibližně 300 zaměstnanci, vedenými vrcholovými managery ze společností 21Vianet Group, Microsoft, Lenovo a Foxconn, se stal EHang jedničkou v silně konkurenčním průmyslovém odvětví, zabývajícím se vývojem dronů a rychle zaujal své místo na spotřebitelském trhu.

NAŠE MISE

Umožnit lidem létat volně jako ptáci.

Cílem EHangu je vnést revoluční metody do oblasti letectví, přetvořit dobu, prostor a způsoby užívání vzdušných dopravních prostředků, zprostředkovat snadný a pohodlný přístup ke vzdušným dopravním prostředkům a to pro každého, kdykoliv a kdekoliv, změnit životní styl lidí a vytvořit milník v historii lidstva pro příští staletí.

NAŠE VIZE

Stát se čelním světovým představitelem inteligentních leteckých dopravních prostředků.

Pevně věříme, že EHang se v brzké budoucnosti stane nejvlivnějším světovým lídrem inteligentního leteckého průmyslu. Budeme odhodlaně investovat do nezávislého výzkumu a vývoje, rozšíření spolupráce a otevřených programů tak, abychom získali nejvyšší počet přímých či nepřímých uživatelů, přední pozici v oblasti technologických inovací, podíl na trhu a abychom pro naši společnost vytvořili cennou obchodní značku známou po celém světě.

FIREMNÍ KULTURA EHANG

Orientace na zákazníka

Průkopnictví a růst EHangu jsou vázány na jeho zákazníky. Když se v prvních dnech na Ghostdronu něco pokazilo, výkonný ředitel společnosti zveřejnil své vlastní telefonní číslo a zákazníkům osobně a bez odpočinku 24 hodin denně zodpovídal veškeré dotazy.

Týmová práce > jednotlivec

Všichni členové EHangu mají jasnou vizi, sjednocují se a usilují o úspěch prostřednictvím úzké týmové spolupráce. V prvních dnech zakládání EHang byly podmínky tak špatné, že nebyla k dispozici ani oficiální kancelář, kolegové různého věku, osobností a zázemí se spojili dohromady, aby společnými silami firmu vybudovali a aniž by rozlišovali mezi „mé a tvé“, vytyčili všem produktům i podnikání EHang cestu vpřed.

Měj velké myšlenky a realizuj je

Zřízení EHang je proces transformace a inovací. Odvaž se snít, odvaž se překonat a prolomit tradiční způsoby myšlení, odvaž se jednat a inovovat. Zrození Ghostdronu a EHangu 184 je výsledkem myšlení nad rámec, dělání věcí, na něž si jiní netroufají a co je nejdůležitější, vykonání prvního odvážného kroku k proměně myšlenky v realitu.

Ať nás posílí pravda

Fakta jsou problémy a skutečnosti, kterým musíme čelit, pravda je podstata a přírodní zákony, které musíme prozkoumat. Nevybaveni odpovídající technologií a metodami, mohli jsme na začátku být naivní. Nicméně právě díky tomu, že jsme čelili obtížím, konkurenci i našim vlastním nedostatkům, díky ustavičnému zkoumání a pokusům, jsme si nakonec technologii, teorie a zákony hlouběji osvojili a zlepšili tak i svou schopnost řešit problémy.